Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK Memoirs of a Geisha / Bir Geyşanın Anıları / 2005 / ABD / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06.08.10, 07:16   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
diryaa
Co-Admin
joker
diryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ^İSTAN-BUL^
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Adı: Bir Geyşaın Anıları
Yönetmen: Rob Marshall
Yapım Yılı: 2005
Süre: 145 Dakika
Dil: Japonca, İngilizce
Ülke: Amerika
Tür: Biyografi , Dram , Romantik
Müzik: John Williams
Senaryo: Robin Swicord , Arthur Golden
Yapımcılar: Gary Barber ,Roger Birnbaum, Bobby Cohen
Nam-ı Diğer: Memorias de una geisha, Geisha, Die, Anamniseis mias geisas, Sayuri
Vizyon Tarihi: 10 Aralık 2005

Konusu :
2. Dünya Savaşının öncesinde, meteliksiz bir ailenin çocuk yaştaki kızları, hizmetçi olarak çalışması için geyşa evine gönderilir. Tehlikeli rakiplerine rağmen küçük kız, geyşa Nitta Sayuri olarak bir efsaneye dönüşür. Güzel ve işinin ustası Sayuri, zamanının en güçlü erkeklerini cezbeder. Ancak sahip olamayacağı tek adama olan gizli aşkını bir türlü aklından çıkaramamaktadır...
Alıntıdır...

Oyuncular :
Suzuka Ohgo ,Togo Igawa ,Mako ,Samantha Futerman ,Elizabeth Sung ,Thomas Ikeda ,Li Gong

İndirme Linkleri

Tek Part

Filmi indirmek için
TIKLAYINIZ..

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu sa-rang tarafından (18.03.14 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.
diryaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 07:54   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
hayalperest_86
hayalperest_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ERZURUM
benim ilk izlediğim uzak doğu filmi diyebilirim.
anlatılan aşk ne kadar saf ve masumdu.
tavsiye ederim.

hayalperest_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 08:41   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
Mi Na
Mi Na - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Albatroslar Diyarı
Bunun kitabını çoğu kez görüyordum.İlgilimi çekiyordu.Filminin olduğunu hiç bilmiyordum.
Teşekkürler.

Konu Mi Na tarafından (24.08.10 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.
Mi Na isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 09:36   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
simsi
İZLEME LİSTEM
ben ilk kitabını okumuştum gerekten çok ilginç bir kitap ... geyşalar hakkında hiç bilmediğim şeyler öğrendim. yani ben geyşaları çok farklı bilirdim... filmi de gayet güzel ...

simsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 10:08   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
ay_se_gul
ay_se_gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Uzun bir zaman önce izlemiştim .Güzel bir film

ay_se_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 10:50   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ben de özel bir yeri olan film çok ama çok güzel Şimdiye kadar kaç kez izledim tam olarak hatırlamıyorum bile ama her defasında aynı tadı aldığım kesin. Zhang Ziyi ve Ken Watanabenin muhteşem oyunculuklarıyla harmanlanmış kaçırılmaması gereken bir yapım Emeği geçen her kese teşekkürler

Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 12:17   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
çingun
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bir yıl kadar önce izlediğim güzel bir filmdi paylaşım için teşakkürler gulmeklazim

çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 12:35   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
heartkiller
heartkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# bigbang
#
Film vardı ama daha izlememiştim artık izliyim

heartkiller isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.10, 18:08   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
Mehmet
İZLEME LİSTEM
Nereden: Zindan
2006 da izlemiştim.. gerçekten bir sürü ilginç ayrıntıyı içinde barındırıyor..( ama ne kadarı doğru emin değilim..) izlenmeli... paylaşım için teşekkür ederim.

Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.09.10, 00:43   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
greendreams
greendreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu filmi yaklaşık 7 ay önce izlemiştim. Gerek içinde barındırdığı konuların işlenişi gerekse görsellik hepsi mükemmel ve çok başarılı. Kesinlikle, izlemeden geçmeyin derim.

greendreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2005, anıları, film, geisha, geyşanın, memoirs, online, İzle