ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / AKSİYON DRAM SPOR Brothers / 2015 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 03.12.15, 13:07   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Brothers / 2015 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Karan Malhotra
Senaryo: Gavin O'Connor, Cliff Dorfman, Ekta Pathak Malhotra
Ülke: Hindistan , ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Spor
Vizyon Tarihi:14 Ağustos 2015
Dil: Hintçe
Müzik: Ajay Gogavale, Atul Gogavale

Çeviri: McCrayx

Oyuncular:
Akshay Kumar
Jackie Shroff
Siddarth Malhotra
Jacquline Fernandez

Konusu:
Bir fizik öğretmeni olarak hayatını sürdüren David Fernandes, ani bir karar ile dövüşçü olmaya karar verir. Onu bu karar iten ise kardeşidir. Kardeşi ile pistte karşılaşacak olan David, önce kendini ispatlaması gerekecektir. Bunun için önce bir video çeker ve bunu bir şekilde internete yayar herkesin izlemesini sağlar. Kendini ispatladıktan sonra kardeşi ile karşılaşmak için ringe girecek ve kardeşi ile dövüşecektir. | Gönderen: systec1

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek İçin Tıklayın

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (03.12.15 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.12.15, 15:29   #2
*Betty*
aktif üye
*Betty* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kalbinin götürdüğüyle gitmek zorunda olduğu arası
Sonunda hasretle beklediğim film

Sidharth baya bi baktırdı yoluna aylardır beklemedeydim

Çevirmenin ellerine sağlık

SilentRain çok teşekkürler sayende bi çok hint filmini elimizin altında bulabiliyoruz

İzleyince yorumlarımla dönerim inşallah
*Betty* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.12.15, 01:44   #3
normallife
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
İzlemedim ama nedense bana konusu itibari ile WARRIOR filmini hatırlattı orda da öğretmen bir kardeş kafes dövüşüne katılmaya karar veriyordu daha sonra askerden daha sonra kaçtığı anlaşılan kardeşi de aynı kafes dövüşüne katıldı hatta katılırken internette videosu dolandı ve iki kardeş finalde dövüştü...izleyelim bakalım aynı mıymış hikaye...
normallife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.12.15, 03:58   #4
normallife
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Tamamiyle WARRIOR filminin çakması çıktı Bollywood sinemasına yakıştıramadığım bir hareket biraz milliyetçilik mi katmak istemişler ne Hindistanlılar daha güçlüdür der gibi...
normallife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.15, 02:49   #5
Snowflake.
aktif üye
Snowflake. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Biraz Akshay Kumar var diye biraz da sırf izlemiş olmak için izledim.
Filmi çok çok seveceğimi düşünmüyordum ki öyle oldu.
Derin bir kardeşlik bağı ya da etkileyen bir hikayesi yoktu. Tabi ki bana göre...
Sidharth Malhotra severleri görsel olarak mennun edeceğini düşünüyorum.
Sapna Jahan şarkısına bayıldım.

Warrior filmini izlemedim ama yanlış hatırlamıyorsam o filmden alıntı olacağı belliydi zaten. Yani remake bir film. Bu notu da düşmek istedim.

Çeviri ve paylaşımında emeği geçenlere teşekkürler....

Snowflake. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.12.15, 21:34   #6
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bir siddharth malhotra sever olarak beğendiğim film, daha doğrusu heyecandan 2,5 saat nasıl geçti anlamadım bile abi rolündeki adam da oyunculuk anlamında iyiydi.siddharth'ın oyunculuğu bayağı ilerlemiş, o vücuda nolmuş öyle gerçi ben haseeh to phase'deki halini tercih ederim film daha çok dövüş odaklıydı ki dövüş-kavga sevmeyen ben bile heyecanla izledim.filmin konusunu okuyunca bile sonunu tahmin edebiliyorsunuz ama ben sonunda dede-torun, amca-yeğen sahnesi görmeyi çok isterdim ama olmadı
kardeşin "benim annem olduğunu nasıl unutursun" demesi çok dokundu

hollywood'da aynı konulu film olması beni hiç ilgilendirmiyor çünkü güney kore sineması ile bollywood''un aynı konuları çok daha güzel işlediklerini düşünüyorum

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır