ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 Film Paylaşımları > Güney Kore Mp4 Filmleri / ROMANTİK
KOMEDİ
Innocent Steps / Masum Adımlar / 2005 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 16.08.10, 22:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
aktif üye
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yapım: 2005 ~ GüneyKore
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Oyuncular: Geun-yeong Mun, Byeol Kim, In-gi Jeong , Chang Yun, Dae-yeon Lee
Yönetmen: Young-hoon Park
Senaryo: Gye-ok Park , Young-hoon Park
Süre: 1 saat 50 dk

Konusu:
Alıntı:
Profesyonel bir dansçı ve dans hocası olan Young-sae, hayatında Sefiller'i oynamaktadır. Dans partneri, yarışmadan kısa bir süre önce onu terk etmiş ve birinci olabilmek için jüri başkanının oğlu, Young-sae 'nin ise ezeli düşmanı olan Hyun-soo ile birlikte piste çıkmıştır...
Tüm bunlar yetmiyormuş gibi, yarışma esnasında adi bir komploya kurban giden Young-sae, dizinden sakatlanmış ve değil birinci olmak, dereceye bile girmeyi başaramamıştır. Ardı ardına ve kendisi için çok ağır fiziksel ve ruhsal yaralar alan Young-sae çalışmayı, dansı hatta hayatı bile bırakmıştır...
Young-sae, dünyaya küsmüş bir şekilde evinde bunalımını yaşarken; öğretmenlik yaptığı dans okulunun sahibi olan arkadaşı Sang-doo Ma ise, Young-sae 'nin hayatını tekrar rayına sokabilmek için, bir dans partneri bulma arayışındadır...
Sang-doo Ma, Young-sae 'ye çok iyi, hatta şampiyon bir dans partneri bulur. Yalnız ortada ufak bir sorun vardır. Çin 'de, Chosun Halk Dansları Yarışması 'nı defalarca kazanmış olan Chae-rin 'in Güney Kore 'de yarışmaya girebilmesi için; vatandaşlık alması gerekmektedir...
Gereken sürede vatandaşlık alınabilmesinin tek yolu, Güney Kore 'li biri ile evlenmesidir. Young-sae, arkadaşı Sang-doo 'nun baskılarına dayanamayarak; ne gerekiyorsa yapmayı kabul eder ve Çinli partnerine nikâhı basar. Ancak çok kısa bir süre sonra, partneri ile ilk dans denemesini yaptığında; verdiği kararın ne kadar yanlış olduğunu anlayacaktır...
Çünkü karşısındaki, Chosun Halk Dansları Yarışması Şampiyonu değil, onun küçük kız kardeşidir ve dans etmeyi bilmemektedir. Ablasının nişanlısı, ablasını Güney Kore 'ye gitmemesi konusunda ikna etmeyi başarmış, kız kardeşi ise bu boşluğu hayatının fırsatı olarak görerek; şampiyon dansçı kisvesi altında Güney Kore 'ye gelmiştir. Young-sae 'nin önünde yine bir yıkım, bir evlilik cüzdanı, berbat bir aksana sahip küçük bir kız ve onu yontmak için üç ay vardır...

Çeviri için iceLorD & eFe ikilisine çok teşekkürler...

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin ; Tıklayınız..

Konu firari_x tarafından (03.03.17 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.
dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.10, 01:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
aktif üye
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
linkler eklenmiştir...
Not: Ben bu filmi geçen yıl izlemiştim. Hoş bir konusu var. Zaten içinde dans olan her film güzeldir
Buda hakkaten güzel, komik, romantik bir film...

dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.10, 01:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
moon87
Y.Ç.Ç
YÇÇ
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Üzerine kaç tane film izledim; ilk olmasından mıdır nedir, innocent steps'in yeri apayrıdır bende adı gibi masum bi film... Paylaşımının yapılmış olmasına çok sevindim, İzlemeyenlere tavsiye ederim
moon87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.10, 01:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
hazırcevap
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: SMTOWN
içinde müzik ve dans olan film seven ben için çok güzel bir filmdi moon geun youngun yaşından büyük oyunculuğu ise takdiri hak ediyor
hazırcevap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.08.10, 02:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
allegria
aktif üye
allegria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul-Konya
başroldeki kızın filmleri gerçekten güzel oluyo.. ee içinde bir de dans var.. sıkılmadan izlediğim güzel bir filmdi
allegria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.10, 18:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
sakurasan
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Bayramda günümüzü güzelleştiren güzel eğlenceli bir filmdi izlemek isteyenlere tavsiye ederim emeği geçen herkese çok teşekkürler... Dans sahneleri ayrı bir güzeldi çinli vatandaşların korece konuşması da çok hoşmuş doğrusu Eğlenmek isteyenlere
sakurasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 22:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
içinde dans olması ilgimi daha çok arttırdı ,teşekkürler paylaşım için ...
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.12.10, 13:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
hayalperest_86
aktif üye
hayalperest_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ERZURUM
filmi bugün izledim.
çoook beğendim.gerçekten güzel bir filmdi.bana ilaç gibi geldi.
izlemek isteyen herkese tavsiye ederim.hele de moraliniz bozuksa,klişe kore filmlerinden bıktıysanız izlenebilecek güzel bir film bence
film için gönüllü olarak tanıtım yapacağım artık
ve moon'un çince ile korece'yi katletmesi de ayrıca güzeldi.
hayalperest_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.10, 12:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
nazar57
aktif üye
İZLEME LİSTEM
çok begenerek izlemiştim ve sonucunda da cok begenmıstım.. izleme konusunda tereddüt etmeyın ..
nazar57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.11, 12:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
zeynep_4
aktif üye
zeynep_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kitaplarımın Dünyasından :)
Alıntı:
hayalperest_86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
filmi bugün izledim.
çoook beğendim.gerçekten güzel bir filmdi.bana ilaç gibi geldi.
izlemek isteyen herkese tavsiye ederim.hele de moraliniz bozuksa,klişe kore filmlerinden bıktıysanız izlenebilecek güzel bir film bence
film için gönüllü olarak tanıtım yapacağım artık
ve moon'un çince ile korece'yi katletmesi de ayrıca güzeldi.

Ben de ablacığımın tavsiyesine uyarak final zamanımda izledim bu filmi . Çok güzeldi. Dansçıların kıyafetlerini saymazsak temiz bir filmdi. Tavsiye ederim. Ayrıca paylaşım için teşekkürler

zeynep_4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2005, adımlar, altyazılı, güney, innocent, kore, masum, steps, türkçe