ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında(ESKİ KONULAR) / W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// Dizi Tanıtımı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.02.16, 17:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Adı: W
Yönetmen: Jung Dae Yoon
[She Was Pretty]
Senarist: Song Jae Jung
[Nine: 9 Times Time Travel, Queen In Hyun's Man]
Kanal: MBC
Yayın Tarihi: 2016
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Çeviri: Anobist; & emiş;
Mp4 Paylaşım: zeyra88; & Online Paylaşım: violet24; Ost Paylaşım: bburcuu;

Atina Olimpiyatlarında atış sporları dalında altın madalya sahibi. JN Global temsilcisi ve "Kanal W"nin sahibi. Şahsi serveti 800 milyar won, tüm diğer ülkelerdekilerle kıyaslanamayacak en geç zengin iş adamı.
Hepsi bu kadar mı? Tüm kadınların annelik içgüdüsünü harekete geçiren bebek yüzlü görünüme ve kusursuz hatlarıyla oluşturduğu örnek bir auraya sahip. Kıvrak zekası, azmi, terbiyesi ve mizah anlayışıyla gerçeğin de ötesinde muhteşem bir erkek.
Bir gün karşısına bir kadın çıkıp hayatını kurtardıktan sonra ortadan kaybolur.
Hayatındaki tüm gizemi aydınlatabilecek olan, içten duygular beslediği bu kadını aramaya karar verir. Elinde ise sadece kadının adı Oh Hyun Joo, göğüs cerrahisi bölümünde asistan doktor olduğunu gösteren üzerinde geçersiz bir telefon numarası olan sahte isim kartı ve bir de hiçbir yerde bulunamayacak, kadının çılgın ve ne yapacağı belli olmaz karakteridir.

Myungsae Hastanesi göğüs hastalıkları bölümündeki asistanlığının 2. yılındadır. Annesinin zorlamasıyla, hiç yeteneği olmadığını ve kendisine uymadığını düşündüğü bir meslek olmasına rağmen tıp fakültesine gitmiştir. Çılgın Köpek lakaplı profesör tarafından sürekli eleştirilmektedir. Hep gece vardiyasında çalıştığı için yoğun olduğundan biriyle çıkma üzerinde düşündüğünde bile uyuklamaktadır. Gençliğini hastanede çürütse de herkesi delirtecek gizli bir güzelliği olduğunu iddia etmektedir.
Kalbi hareketlerini aklından önce kontrol etmektedir. Mağrur ve gösterişli bir doktor olmak istese de hiç de havalı olmayan bir biçimde sürekli özür dileyen bir kadındır. "İt ve çek" prensibini erkeklerde denemeyi sevse de kalbi çok yumuşak olduğu için fazlasıyla güzel olmasına karşın ilişkileri hep diğer tarafın sonlandırmasıyla bitmektedir.
Yeon Joo'nun tüm sorunu çok duygusal olmasıdır, ta ki bir gün ideal tipine yüzde yüz uyan bir adam karşısına çıkana dek. Bundan sonra ise hayatını ona harcayacağını söylemeye bile gerek yok.

Kang Chul'un sekreteri ve en eski arkadaşı
Kang Chul'un ne istediğini hemen anlayabilen, sorunların üstesinden etkin bir biçimde gelebilen, şık görünümün altında çabuk sinirlenen agresif bir insan yatan, işinin ehli bir sekreterdir. Sık sık sekreter olduğunu unutup Kang Chul'a söylenip onunla gayri resmi konuşmaktadır. Mağrur ve etkileyici görünüşüyle her erkeğin hayallerini süslüyor olsa da o, liseden beri gözünü arkadaşı Kang Chul'a dikmiştir. Ta ki Oh Yeon Joo adında gizemli bir kadın Kang Chul'un karşısına çıkıp Sohee'yi rahatsız etmeye başlayana kadar.

Bir zamanlar Kore'nin en iyi dövüş sanatları atleti olan Kang Chul'un koruması ve dövüş sanatları koçudur. Maço, sıradan ve dobra bir adamdır. Gözüne bir hedef kestirdi mi direkt olarak ona ilerler. Birkaç yıl önce Kang Chul'un teklifiyle atletlik hayatına son vermeye karar vererek pişmanlık duymadan Kang Chul'un peşine takılmıştır. O günden beri Kang Chul'un en iyi arkadaşlarından olmuştur ve onunla mükemmel bir uyum içinde çalışmaktadır. Fazla konuşmayan biridir ama söylediği sayılı laflar da oldukça komiktir. Soohee'nin Kang Chul'a olan duygularının farkındadır, elinden bir şey gelmiyordur ama bu durumdan etkilenmektedir.

Kariyerine savcılıkla başlayan, Shinmin Partisinin gelecek seçimlerde ümit vaad eden adayı bir meclis senatörüdür. 10 yıl önce savcıyken Kang Chul'un tüm ailesinin cinayeti davasıyla ilgilenmiştir. O zamanlar Kang Chul'u
katil olarak adlandırmış ve idam cezası almasına neden olmuştur. Aslında arka planda Kang Chul'un hayatını mahveden kukla ustasıdır.
Vicdanı olmayan bu hırslı adam, olimpiyatlarda popülaritesi zirve yapan Kang Chul'u alaşağı edebilirse bunun kendisine ün kazandırmak adına harika bir fırsat olacağını düşünmüştür.
Kang Chul'u kurban ederken halktan destek gören Chul Ho başarılı bir şekilde politikaya atılmış ve şu anki konumunu elde etmiştir. Fakat birkaç yıl sonra geçmişte ölüme bıraktığı Kang Chul birden halka açık bir şirketin temsilcisi olarak geri dönmüştür. Bu ani ve dramatik dönüş Chul Ho'nun çok başını ağrıtacaktır.

Seo Hyun Suk - Cha Kwang Soo (58 Yaşında)
Suç araştırma programının yönetmeni ve Kang Chul'un kanalının baş editörüdür. Kang Chul'un ölen babasının en yakın arkadaşı olduğu için Kang Chul ona saygı duymakta ve onu bir baba gibi görmektedir.
Hyun Suk her zaman Kang Chul'un masumiyetine inanmış ve hayatını Kang Chul'un ekibine katılıp en iyi arkadaşının katilini bulmaya adamıştır. Bu nedenle suçları ortaya çıkarma ve görevi kötüye kullanma davalarına odaklanan yayın kanalı "Kanal W"nin yürütülmesine yardımcı olmaktadır. Suçlu profili çıkardığı uzun kariyeri, savcı ve polis dedektiflerinden bile daha uyanık olmasını sağlamaktadır.
Kang Chul ona çok güvenmekte ve onu yol göstericisi olarak görmektedir. Ne zaman bir olayda başı belaya girse Kang Chul, Hyun Suk'tan tavsiye almaya gitmektedir.

Çeviri: emiş;

Dizi, otuzlu yaşlarının başlarında iki kişinin aşk hikayesini konu almaktadır. Aynı zamanda fakat farklı dünyalarda yaşayan iki insanın hikayesidir. Oh Yun Joo, babası ünlü bir çizgi roman yaratıcısı olan bir cerrahtır. bir gün aniden babası ortadan kaybolur, Oh Yun Joo onu aramak için atolyesine gider fakat babasının yerine kanlar içinde bir adamı, Kang Chul'u bulur. Kang Chul tarafından kaçırılıp farklı bir boyuta geçer.

Trailer I | Trailer II | Trailer III

W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// MP4

W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// ONLINE

W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// OST

W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// SPOILER

W - Two Worlds / Güney Kore / 2016 /// TANITIM

Konu bburcuu tarafından (24.07.16 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.02.16, 19:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
simayper
aktif üye
simayper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .........
bu kadını çok seviyorum..inşallah kabul eder..artık görelim dizilerde...
simayper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.16, 01:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
RAINS DREAM
aktif üye
RAINS DREAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BTS & YoonVMinKook Aşk'tır... ∞ARMY RD
Alıntı:
bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Han Hyo Joo / Teklif Götürüldü
Lee Jong Suk / Teklif Götürüldü
Aynı mesajı az önce başka sayfayada yazdım , lütfen ikisinden biri kabul etmesin Hatuna bayılıyorum , genelde filmcidir dizi yapmasını çok istiyorum ki uzun uzun izleyeyim ama sorun şu ki LJS izlemeyi sevmiyorum maalesef

Lee Jong Suk ile Gong Hyo Jin'i , Jo Jung Suk ile de Han Hyo Joo'yu eşleştirsinler , bence süper olur
RAINS DREAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.16, 01:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
İkisini pek yakıştırmadım. Han Hyo Joo'ya karşı bir ilgim yok ama Lee Jong Suk çok severim. Umarım Han Hyo Joo kabul etmez de yanına sevdiğim bir kadın oyuncu gelir
ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.16, 03:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
emiş
Yeppudaa Çeviri Çetesi
Y.M.G
YÇÇ
aktif üye
emiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bize her yer Trabzon :)
Han Hyo Joo'yu Dong Yi'den beri dizilerde görmüyorum. Filmlerinin hepsini izledim, kabul ederse tekrar dizide izlemek güzel olacak. Çok sevinirim.

Bu adamı da seviyor muyum sevmiyor muyum ben de bilmiyorum ama ikili kabul ederse memnun kalacağım sanırım.
Biri reddedecekse de oğlan olsun, belki daha çok sevdiğim bir erkek oyuncu seçilir.
Bu senariste çok güveniyorum dizi kesin iyi olur, oyuncular da iyi olsun istiyorum.
emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.03.16, 05:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Han Hyo Joo / Teklif Götürüldü
Lee Jong Suk / Teklif Götürüldü
İkisi de kabul etmiş

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.03.16, 16:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
RAINS DREAM
aktif üye
RAINS DREAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BTS & YoonVMinKook Aşk'tır... ∞ARMY RD
Alıntı:
Nine: 9 Times Time Travel, Queen In Hyun'€™s Man
Senarist çook iyi bu diziler özellikle nine şahaneydi , şimdi bu W dizisi de romantik gizem gerilim olacakmış , çok iyi olacağına inanıyorum Hatunu da çok severim ama LJS izlemeyi sevmiyorum , o yüzden biraz üzgünüm ya

Bu arada Temmuz ayında yayınlanması planlanıyormuş
RAINS DREAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.03.16, 21:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
nefartum
aktif üye
nefartum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
lee jong suk çok iyi bir oyuncu bayan oyuncuyu bilmiyorum fakat yaşça büyük galiba LJS yine nunaların biri ile oynayacak temmuz ta olacak yani kim woo bin ile rakip olacak demektir
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.03.16, 22:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
Korese
aktif üye
Korese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sivas
dizinin türü bir belli olsa çok iyi olacak.
Korese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.04.16, 13:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
kelebekgün
aktif üye
kelebekgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Lee Jong Suk sevilmiyor mu şaşırdım şu an Benim en sevdiğim genç yeteneklerden biri. Tüm dizilerini izledim neredeyse ve hepsi de çok iyi işlerdi. Favorim Doctor Stranger Son işini partnerinden dolayı tamamlayamadım.O yüzden özlemim büyük Buradaki partnerini hiç izlemedim ama hoş duruyor yakışırlar gibi ben merakla bekliyorum. Lee jong suk'u çok özledim
kelebekgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır