ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / MELODRAM ROMANTİK Thanga Magan / 2015 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 05.02.16, 05:39   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Thanga Magan / 2015 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Velraj
Senaryo:Velraj
Ülke:Hindistan Hindistan
Tür: Dram, Romantik
Rating:6.0
Vizyon Tarihi:17 Aralık 2015
Dil: Tamilce
Müzik: Anirudh Ravichander

Çeviri: AntonioConte

Konusu: Thanga Magan, genç bir adamın başkalarının bencillik ve aç gözlülüğü karşısında her şeyini kaybetmiş, öğrenme ve adını temize çıkarmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Oyuncular: Dhanush, Samantha Ruth Prabhu.Amy Jackson

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek için Tıklayın

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu yeppudaa tarafından (06.02.16 Saat 03:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ol düzeltildi ok ve vk yarın düzeltilecektir ^_^ Ol den izleyebilisiniz...
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.02.16, 01:13   #2
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN
Videodaki senkron sorununu giderip yarına yeniden eklemiş olurum
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.02.16, 03:21   #3
yeppudaa
Yetkili
admin
aktif üye
yeppudaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
OL düzeltildi ok ve vk yarın düzeltilecektir ^_^ OL'den bu güzel filmi izleyebilirsiniz...
yeppudaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.02.16, 23:48   #4
Hyun_Bin
aktif üye
Hyun_Bin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Dhanush tutkum sağolsun bolly platformunda görür görmez izlemiştim. Buraya da eklenmesi güzel Film hakkında bir fikir olur düşüncesiyle yapmış olduğum yorumu buraya da eklemek istedim. Film Tamilz (Dhanush) adlı karakterimizin aile hayatını konu alıyor. Elbette hayatında aşk da var, fakat meselenin dram ayağını oluşturan ailenin başına gelen bir trajedi. Bu haliyle VIP ye selam çakmış yönetmen. Ve Dhanush un alışık olduğumuz her şeye rağmen sevdiğinin peşinde divane halinden burada eser yok. Fakat bu haliyle bana çok daha karizmatik göründü. Son yarım saate kadar film oldukça sakin ilerliyor. VIP ye oranla durağan gelebilir. Yine de hayatın içinden, izlemeye değer bir hikayesi var. Emeğiniz için teşekkürler ve herkese iyi seyirler
Hyun_Bin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.02.16, 17:57   #5
Esra-City Hunter
aktif üye
Esra-City Hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Dhanush fimleri kaliteli izlenilebilir oluyor.Gerçekten çok yakışıklı,uzun boylu,kızların aşık olduğu genel geçer biri değil o. Dhanush'u herkes sevmez ama seven kişi onun farkına varmış demektir.Bu yönden kendimi şanslı buluyorum.Onun oyunculuğunu anlama kapasitesine sahibim.Bu filmini henüz izlemedim ama hiç şüphem yok %100 seveceğim. Adım gibi eminim.Ve kesinlikle tavsiye ediyorum..
Esra-City Hunter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.11.16, 10:49   #6
Sezgii
aktif üye
Sezgii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmin başından ortalarına kadar mutlu mesut ilerleyip sonra kahretmeyi Hint filmlerinin genel özelliği kabul ediyorum artık. Onurlu bir adama atılan iftira ve sonrasında ailesinin yaşadıklarını anlatıyor. Başroldeki çocuk nasıl filmlerde başrol oluyor bilmiyorum yani çirkin baya. Ben bu konuda görselliğe takılıyorum, yapacak bir şey yok. Kızlar efsane güzel çocuk komedi ya Duygulandıran, aile yaşantısından belki de her gün karşılaştığımız işsizlik, ev geçindirme sıkıntısı gibi durumlardan dem vuran güzel bir filmdi. Vaktinizi ayırdığınıza değecektir.
Sezgii isimli Üye şimdilik offline konumundadır