ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Kahaani / 2012 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.04.16, 22:59   #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3

Kahaani / 2012 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

[/url]

"Aşk güzel bir şeydir.Ama bunu doğru yerde kullanmayı öğren."

Yapım Hakkında

Yapım Yılı 2012
Film Türkçe Adı Hikaye
Imdb Puanı 8.2
Vizyon Tarihi 08.03.2012
Film Süresi 122 Dakika
Film Dili Hintçe, Bengalce ,İngilizce
Yapımcı Şirket Boundscript Motion Pictures | Pen Movies
Çekim Yerleri Kolkata, West Bengal, India
Ülkesi Hindistan
Yönetmen : Sujoy Ghosh
Senaryo : Suresh Nair , Sujoy Ghosh
Yapımcı : Sujoy Ghosh , Kushal Gada
Oyuncular:
Vidya Balan
Parambrata Chatterjee
Nawazuddin Siddiqui

Vidya Bagchi Londra'da yaşamaktadır. 7 aylık hamiledir. Çalıştığı kurum kocasına 2 haftalık görev vermiştir. Kocası karısını yalnız bırakmak istemez fakat karısının ısrarı üzerine Hindistan Kalkota'ya görevi için gider .Vidya aradan 2 hafta geçmesine rağmen kocasından haber almamıştır. Bunun üzerine kocasını aramaya Kalkotaya gider. Kalkotada sürükleyici bir arayış içerisinde kocasının izine arayan Vidya , polis karakolunda Rana isimli polisin yardımı ile arayışını sürdürmektedir.Vidya ,Kocası Arnab'ın çalıştığını söylediği kuruma kocasının o firmada görevli olduğunu sorduğunda firma daha önce Arnab isminde bir eleman çalıştırmadığını söyler. Vidya yine de bir resim bırakır ve tekrar düşünmelerini ister. Daha sonra firma kocasına benzeyen fakat adı Milan Damji olan bir elemanın firmada çalıştığını fakat bilgilerine bilgisayardan erişimin engellendiği belirtir. Milan Damji aslında büyük bir davanın arananıdır.

Peki ,Vidya büyük bir operasyonun bir parçası mıdır ?
Kocasının izine ulaşabilecek midir?
Çeviri: oktay666

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek için TIKLAYINIZ

Kahaani 2 Filmini İZLE / İNDİR

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (02.03.17 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 01:10   #2
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Daha geçenlerde izlediğim ve pek bi' beğendiğim film.Sitemizde görmek mutluluk verici.Hikaye sarıp sarmalıyor sizi merakla izliyorsunuz son ana kadar.Sonundaki büyük ters köşesiyle de akıllarda yer ediyor, tadı damağınızda kalıyor.Kesinlikle izlenmeli dediğim filmlerden.İkinci filmi ise 2017'de vizyonda olacakmış.Merakla bekliyorum.

Paylaşım için çok teşekkürler, emeğinize sağlık.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 02:06   #3
*Gözgü*
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
*Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
.İkinci filmi ise 2017'de vizyonda olacakmış.Merakla bekliyorum.
2.filimi de mi çekiliyor kurabiye'm? Bağlantılı mı olacak?Konu nasıl devam edebilir ki aceb?

*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 02:31   #4
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
*Gözgü* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2.filimi de mi çekiliyor kurabiye'm? Bağlantılı mı olacak?Konu nasıl devam edebilir ki aceb?
Evet çingum, filmi izledikten sonra wiki sayfasına göz attım ve ikinci filmin çekimlerine başlanacağını okudum.Ki ikinci filmi hemen 2013'te çekmek istemişler ancak yapımcıyla anlaşmazlık olmuş sanırım.Ama sonra bu sene başında Vidya ile senarist konuşup anlaşmış.İlk filmden sadece Vidya olacak sanırım.2017 vizyon tarihi.Konusu henüz belli değil.Ben de nasıl devam edecekler merak ediyorum açıkçası.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 05:11   #5
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
farklı konusu,başarılı oyunculukları ve düşmeyen temposuyla çok iyi bir film..finali de akıllarda yer edecek cinsten içinde dans olmayan nadir hint filmlerinden (bir yerde filmin tanıtımında okumuştum bu yorumu ) benim puanım 10 üzerinden 10 efenim izleyin...
dip not: MuHaKeMe; bu filmi farketmemi sağladığın için teşekkürler sayende çok iyi bir film izlemiş oldum

Konu gülizz tarafından (03.04.16 Saat 05:13 ) değiştirilmiştir.
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 11:51   #6
MuHaKeMe
aktif üye
MuHaKeMe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
Alıntı:
gülizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MuHaKeMe; bu filmi farketmemi sağladığın için teşekkürler sayende çok iyi bir film izlemiş oldum
rica ederim efendim ne demek
yanlız ben akşam indirdim ama daha izleyemedim.. ne kadar hızlısınız
MuHaKeMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 14:37   #7
*Gözgü*
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
*Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet çingum, filmi izledikten sonra wiki sayfasına göz attım ve ikinci filmin çekimlerine başlanacağını okudum.Ki ikinci filmi hemen 2013'te çekmek istemişler ancak yapımcıyla anlaşmazlık olmuş sanırım.Ama sonra bu sene başında Vidya ile senarist konuşup anlaşmış.İlk filmden sadece Vidya olacak sanırım.2017 vizyon tarihi.Konusu henüz belli değil.Ben de nasıl devam edecekler merak ediyorum açıkçası.
Seri olarak düşünülmüş ama olmamış yani..O zaman hikaye kurgu gene sağlam olur.Adına layık..Ben de merakla bekliyorum bakalım. Teşekkürler kurabiye'm..

*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.16, 18:10   #8
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Dans ve şarkının olmadığı sürükleyici ve finali şaşırtıcı bir hint filmi izlemek isteyenler buyursun. Ben beğendim, filmin bizlere ulaşmasında emeği geçenlere teşekkürler.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.04.17, 15:25   #9
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Güzel bir Hint filmini daha bitirmiş bulunmaktayım.. "Bana böyle filmlerle gelin" diyorum kısacası

Ben özellikle ayrıntılı düşünülmüş senaryosunu çok beğendim.. Oyunculuklar desen zaten iyi.. Sonunda beni şaşırtması da ekstra beğenmemi sağladı.. İzlemenizi tavsiye ederim

Gerilimi yerinde ve kendini izleten bir film olmuş gerçekten.. Hiç bir ayrıntıyı kaçırmamak gerekiyor..

Çevirmen arkadaşlara teşekkürler

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.07.17, 14:58   #10
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
şiddetle tavsiye ediyorum böyle bir filme nasıl bu kadar az yorum yapılır ya gerçekten süper bi film sonu aşırı ters köşe bayıldım bu dalda izlediğim en iyi filmlerden biri aldığı ödüllere şaşmamak gerek yeppuda çevirmenlerine teşekkürler bu muhteşem film için umarım daha çok izlenir ve güzel yorum alır film karanlık biraz başlarda bambaşka bir olaylar örgüsü sonda da terş köşe altın vuruşu hala izlemeyenler ve izlemekte tereddüt edenler varsa izlesin derim
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır