ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Hakkında Her Şey / ...Yeni Üyeler İlk Burayı Okusun...
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 27.08.10, 22:11   #1
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
aktif üye
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
Merhaba,
Sosyal ortamda kaliteli ve uzun ömürlü bir site olarak devam edebilmemiz için uymamız ve uymanız gereken bazı kurallarımız vardır.

=> Herhangi bir konuda, mesajda, profilde alenen başka site reklamı yapmak kesinlikle YASAKTIR.

=> Kişisel bilgilerinizi; e-mail, telefon numarası, skype ismi, facebook, Twit-ter, blog gibi şahsi hesap linklerinizin forum ortamında alenen paylaşılması, veya başka bir üyenin şahsi bilgilerinin paylaşılması kesinlikle YASAKTIR.

=> Dini, Siyasi ve tartışma yaratacak her türlü konu paylaşımı YASAKTIR.

=> Forumda argo ve küfür içeren mesaj paylaşmak kesinlikle YASAKTIR.

=> Tamamı büyük harflerden oluşan mesaj yazmak konu başlığı açmak YASAKTIR.

=> Msn dili, kısaltma, gereksiz uzatma yapmak vs. YASAKTIR.
Düzgün TÜRKÇE kullanımına dikkat edelim. örneklerle açıklamak gerekirse tıklayınız.

=> Üst üste mesaj yazmak YASAKTIR.
Eğer ekleyeceğiniz birşeyler varsa mesajınız içinde butonuna basarak düzenleme yapınız.

=> Konu başlığına uygun olmayan mesaj yazmak, fazla sayıda smiley kullanmak, kişisel saldırı içeren mesaj yazmak kesinlikle YASAKTIR.

=> Dizi ve Filmlerin MP4 ve ONLINE sayfalarında spoiler içeren mesajlar yazmak YASAKTIR.
DİZİ VE FİMLER İÇİN AÇILAN SPOİLER SAYFALARI

SPOİLER SAYFALARINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR

=> Dizi ve Filmlerin MP4 ve ONLINE sayfalarında "Yeni bölüm nerde kaldı" ya da "Teşekkür ederim" gibi mesajlar yazmak YASAKTIR.

Yapılması durumunda herhangi bir uyarı gerektirmeksizin mesaj yazma paneliniz yok olacaktır.

=> Herhangi bir konuya mesaj yazmadan önce lütfen son mesajları okuyunuz. Sormak istediğiniz sorunun cevabı verilmiş olabilir.

=> Sitemiz bir çok konudan yeterli açıklama ve bilgiye mevcuttur. Konu açmadan önce "Forum içi arama" seçeneklerini kullanınız. Açmak istediğiniz konunun daha önceden açılmış olup olmadığını kontrol ediniz.

=> Sitemizde her üyenin bir defa üye adı değiştirme hakkı vardır. Bu hak altı ayda bir verilir.(VIP üyelerin ayda 1 hakkı vardır.)

=> Her üyenin bir tane üyelik hakkı vardır. Çift yada daha çok üyelikli üyeler tespit edildiğinde tüm üyelikleri 2 ay süre ile yasaklanır.

=> Forumda aynı içeriğe sahip konular yöneticilerimizin insiyatifi ile ya kaldırılacak ya da birleştirilecektir.

=> Konu açarken her kelimenin büyük harfle başlamasına dikkat ediniz. Örnek; Forum Kuralları

=> Dizi-Film tavsiyesi için İÇERİKLERİNE GÖRE DİZİ FİLM TAVSİYELERİ bölümümüzü kullanınız.

=> Açtığınız tartışma yaratacağını bildiğimiz konular, mesajlar sorgusuz sualsiz yönetimin insiyatifine dayanarak kaldırılacaktır.

RENKLİ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...
Forumumuzun daha işlevsel ve zengin olabilmesi için çeşitli görev dağılımlarımız vardır. Dergi ekibi, haber ekibi, radyo ekibi, paylaşım ekibi, Çeviri ekibi vb. gibi.
Her görev dağılımına ve görevli üyelere yaptıkları işler doğrultusunda renk verilmektedir.
YETKİLİ VE GÖREVLİ ÜYELERİMİZ
Her bölümün kendine has kuralları vardır ve bu alanlarda yetkili arkadaşlarımızın bu kurallara uyması zorunludur.
Aldığınız görevler neticesinde hepiniz bu kuralları baştan kabul ederek yolunuza devam ediyorsunuz.
Kurallar zamanla ve ilerleyişe göre değişebilir esneyebilir veya katılaşabilir. Kurallara azami dikkat göstermeniz ve üyeleri bu konularda bilgilendirmek sizin görevleriniz içinde yer almaktadır.

Bölümlere göre uyulması gereken kurallar
K-POP , HALLYU KURALLARI
DJ VE DİNLEYİCİ KURALLARI
DİZİ FİLM PAYLAŞIM KURALLARI

Bununla beraber ekiplerin kendi aralarında kuralları da vardır. Bunların en önemlisi ekip arasında konuşulan konuların ekip arasında kalmasıdır.
Hani derler ya VEGAS TA OLAN VEGAS TA KALIR

Konu akrep1778 tarafından (21.06.14 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.
dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.10, 12:59   #2
eflah
İZLEME LİSTEM
Çok güzel ve yerin de bir açıklama olmuş. teşekkürler.
eflah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.10, 13:05   #3
bqm geunsuk
İZLEME LİSTEM
Yeni üyeyim.
Okudum.
Bilgilendirme ve yardım için çok teşekkürler, işime yaradı.
bqm geunsuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.10, 13:15   #4
ahminelask
SeungLover♥FTIsland Sorumlusu
aktif üye
ahminelask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Millet-i PrimaDonna & B2UTY Turkey ^-^
giriş biraz sert olmamış mı neyse yinede bilmeyenler için yerinde bir açıklama olmuş teşekkürler
ahminelask isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.09.10, 16:51   #5
saki&mey
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaf Dagının ardından...
Canından bezdirilmis bir admin mi yazmış aceba

Güzel bilgilendirme... Tesekkür ederiz. Tek bi seye uyamıyorum "ş,ç,ğ" kuyruk ve sapkaları yazamıyorum ama gayret ediyorum.
saki&mey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.10, 12:04   #6
gulshah
aktif üye
gulshah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #lee min ho #hyun bin #kim bum #Lee Dong-Wook
teşekkürler faydalı oldu
gulshah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.05.11, 11:10   #7
meripuri
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
ben yeni üyeyim.faydalı oldu.teşekkürler
meripuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.11, 09:43   #8
shinobi
aktif üye
shinobi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Izmir
müzik hakkındaki bilgi için teşekkürler işime yaradı...
shinobi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.11, 12:09   #9
park kae
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmit
Açıklama için teşekkürler ^^
Faydalı oldu

park kae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.06.11, 17:06   #10
elif yıldız.....
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL