ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK KOMEDİ DRAM Ae Dil Hai Mushkil / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.12.16, 00:12   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Ae Dil Hai Mushkil / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Karan Johar
Senaryo: Karan Johar, Niranjan Iyengar
Ülke:Hindistan
Tür: Dram, Müzikal, Romantik
Vizyon Tarihi: 02 Ekim 2016 (ABD)
Dil: Hintçe
Müzik: Pritam Chakraborty
Çekim Yeri: London, İngiltere, Birleşik Krallık

Çeviri: Aysets61 & Hatun
Ranbir Kapoor Fans Turkey Ekibi

Konusu:Ayan Sanger (Ranbir Kapoor) ve Alizeh Khan (Anushka Sharma) barda tanışır ve arkadaş olurlar ancak Ayan ilk görüşte Alizeh e aşık olmuştur. Bunu Alizeh in arkadaşlığını kaybetmemek için söyleyemez. Çünkü Alizeh başka birini sevmektedir. Birlikte deliler gibi eğlenir ve zaman geçirirler. Alizeh e aşkını ilan ettiğinde reddedilen Ayan, yeni bir ilişkiye Saba(Aishwarya) ile başlar. Fakat asla Alizeh i unutamayan Ayan her ne olursa olsun Alizeh in yanında olmaya ve onunla olmak için arkadaş gibi kalmaya bile razı olur. Peki Ayan in tek taraflı aşkı galip gelebilecek ? Kuch Kuch Hota Hai, My Name is Khan, Kabhi Khushi Kabhi Gham ve Student Of The Year gibi hala izlenen filmleri yapan Karan Johar dan yeni bir efsane "Ae Dil Hai Mushkil"

Oyuncular: Ranbir Kapoor
Aishwarya Rai
Anushka Sharma

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (20.12.16 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.16, 02:22   #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
şarkılar on numara film alışıldık... ama izlemek keyifliydi. gerçi bu aralar hint sineması hep avrupada çekiliyor oyuncular hintli olmasa farkı nalayamayacaz tabi şarklılar hariç...
ranbir anuşka aiswarya güzel kombin birde fawad var ama geçer ugramış gibiydi sayılırmı bilmem..
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.16, 10:03   #3
smyr-san
aktif üye
smyr-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu filmi uzun zamandır bekliyorum Sanam Teri Kasam benzetenler olmuş ..Müzikleri hemen dikkat çekiyor özellikle Ae Dil Hai Mushkil çok güzel
Rabir olsun diğer oyuncular süper ama konu bilemedim umarı hayal kırıklığına uğratmaz.. Çevirmenlerin ellerine sağlık çok teşekkürler.

smyr-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.16, 13:10   #4
dramatic
aktif üye
dramatic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ĭڪےt∂ηвﺙL
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fawad var
diyince sen hemen izlemeye koyuldum

Alıntı:
smyr-san Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rabir olsun diğer oyuncular süper ama konu bilemedim umarı hayal kırıklığına uğratmaz.
evet konusu bir çok hint filminin benzeri olmuş ama izlenilebilir yani

çeviri ve emeği geçenlere teşekkür

dramatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.16, 22:10   #5
grncat
aktif üye
grncat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Oyuncular o kadar iyi ki konusu çok üzmüyor. Çeviri için teşekkürler.
grncat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.12.16, 00:41   #6
suely
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Tesekkurler
suely isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.12.16, 00:45   #7
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Sanam Teri Kasam
izleiğinde aynı etkiyi yaratamadığını göreceksin en azında bende öyle oldu güzle film eyvallah ama biraz kolaya kaçmışlardı sanki neyse izleyince niye izledim vakit kaybı demediğim sürece benim için her film güzeldir ki bu o çıtanın daha üstünde
Alıntı:
dramatic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
diyince sen hemen izlemeye koyuldum
evet ama dediğim gibi ikinci yarıda arzı endam edip ondada bir kaç sahnede görünme lütfunu göstermiş ) ama olsun diğerleride çok tatlıydı sorun değil..

Alt 21.12.16, 01:38   #8
F_naz_4
aktif üye
F_naz_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bir filmin daha sonuna geldik yorum yapmadan olmaz öncelikle çevirmene çok teşekkür ederim.Filme gelirsek büyük beklenti içindeydim başlamadan önce ama beklediğim gibi olmadı o hissi vermedi tabiki beğenenler olacaktır ama ben çok başarılı bulmadım daha doğrusu beklenenin altında herneyse iyi seyirler... (:
F_naz_4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.12.16, 02:33   #9
smyr-san
aktif üye
smyr-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
birde fawad var ama geçer ugramış gibiydi sayılırmı bilmem..
Pakistan'la Hindistan arası iyi değil belki de onun sahnelerini kesmişlerdir çünkü oyuncuları boykot ediyorlar diye biliyorum.

Alıntı:
izleiğinde aynı etkiyi yaratamadığını göreceksin en azında bende öyle oldu güzle film eyvallah ama biraz kolaya kaçmışlardı sanki neyse izleyince niye izledim vakit kaybı demediğim sürece benim için her film güzeldir ki bu o çıtanın daha üstünde
Evet nasıl desem... hayal kırıklığı ama kötü değil müzikler kurtarıyor Arijit Singhsesi ve tabi Rabir kah ağlatıp kah güldürmesi yetti.
Alıntı:
dramatic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir çok hint filminin benzeri olmuş
Evet açıkçası pek Sanam Teri Kasam benzetemedim ben okumuştum dikkatimi çekti bana kalırsa Rocstar'a daha çok benziyor yani Sanam Teri Kasam göre ama Rocstar daha güzel
.
Not : Şarkıları da çevirdiğiniz için özellikle teşekkürler SilentRain Aysets61 & Hatun

smyr-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.12.16, 02:47   #10
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Pakistan'la Hindistan arası iyi değil belki de onun sahnelerini kesmişlerdir çünkü oyuncuları boykot ediyorlar diye biliyorum
yok kesilme yok demişlerdi ama zaten esa oğlan ranbir ve kzıda anuska olunca fawad eski sevgili olabilmiş ancak rolu o kadardır ama ciddi boykot var o doğru işte sharuk kahnın REEİS dede var ama izin aldık kesme kırpma olmayacak dediler ama ne kadar doğru bilinmez
Alıntı:
Evet nasıl desem... hayal kırıklığı ama kötü değil müzikler kurtarıyor Arijit Singhsesi ve tabi Rabir kah ağlatıp kah güldürmesi yetti.
anladım ben seni bendede beklenti çok yüksekti zira şarkılar klipler aman aman diye bağıra çağıra geliyordu ama klasik bir hikaye olmuş